Teenused

VIP sõidud

Tähtsate külaliste sõidutamine saabumiskoha, majutuskoha ja ürituste vahet. Samas, miks mitte ka enda või sõprade kohtlemine eriliselt.

VIP sõit, transfeer

Pulmasõidud

Teenuse tellimine oma pulmapäevaks. Mugav liikumine hotellist registreerimispaika, vajadusel sõit pildistamisele ja hiljem peokohta. Miks mitte planeerida sõidu sisse ka näiteks üks vahva pulmarong. Autole võimalik kokkuleppel lisada vastavad kaunistused kliendi soovil.

Peosõidud

Kõikvõimalikud peod, sünnipäevad, tähtpäevad, üritused jms, kus on soov saabuda sündmuspaika mugavalt ja stiilselt või siis teha lihtsalt üks meeldejääv lõbusõit.

Pulmaauto rent
Lennujaama VIP transfeer

Transfeer

Külalise või iseenda transport lennujaamast, sadamast, bussijaamast, raudteejaamast sihtkohta või vastupidi. Võimalik ka näiteks transport linnade vahel, kui ise ei saa olla roolis või on vaja sõidu ajal tegeleda millegi tähtsamaga.

Korduma kippuvad küsimused​

Huvi korral võta lihtsalt ühendust kas telefoni või e-posti teel. Lepime detailides kokku. Tasuda saab nii arve alusel ülekandega, kui ka sularahas enne või vahetult pärast sõitu. Suuremate tellimuste puhul rakendub 50% ettemaks.

Omalt poolt pakun soovi korral valgete lintide lisamist auto küljepeeglitele lisatasuta. Vajadusel saab auto kaunistada Sinu poolt valitud teenusepakkuja juures temapoolse lisatasu eest.

Ikka saab. Võta ühendust ja jõuame kokkuleppele.

etET
Scroll to Top