Teenused

VIP sõidud

Kui otsite luksuslikku ja eristuvat sõiduteenust, siis meie VIP sõidud on just see, mida vajate. Meie teenus keskendub eelkõige tähtsate külaliste transportimisele, olgu selleks siis saabumiskoht, majutusasutus või erinevad üritused. Professionaalne ja kogenud autojuht tagab sujuva ja mugava sõidukogemuse, mille käigus on kõik detailid läbi mõeldud.

Kuid miks piirduda ainult ametlike sündmuste või külalistega? Võtke aeg maha ja kohelge ennast või oma sõpru erilise ja meeldejääva sõidukogemusega. Olgu selleks siis pidulik õhtusöök, teatriskäik või lihtsalt lõõgastav sõit linna peal – meie VIP sõiduteenus on suurepärane võimalus muuta tavaline päev erakordseks.

luksusauto rent
pulmaauto rent

Pulmasõidud

Pulmapäev on üks elu olulisemaid ja erilisemaid sündmusi. Sel päeval peaks kõik olema laitmatu, sealhulgas ka transport. Pakume spetsiaalselt pulmadeks mõeldud sõiduteenust, mis hõlmab mugavat liikumist alates hotellist kuni registreerimispaigani. Vajadusel viime teid ka pulmapildistamise kohta ja tagame, et jõuaksite õigeaegselt ja stiilselt peopaika.

Lisavõimalusena võite planeerida ka pulmarongi, mis muudab teie suure päeva veelgi meeldejäävamaks. See lisab teie erilisele päevale pidulikkust ja annab külalistele võimaluse ühiselt osa võtta pulma tähistamisest.

Lisaks, kui teil on erisoove auto kaunistamiseks, siis rääkige meile. Oleme avatud teie ideedele ja soovidele ning püüame teha kõik, et auto kaunistused vastaksid just teie pulmapäeva visioonile ja stiilile. Teie unistuste päev on meie prioriteet.

Peosõidud

Iga pidu, olgu selleks siis sünnipäev, tähtpäev, firmaüritus või mõni muu eriline sündmus, väärib erakordset tähelepanu kõikides detailides, sealhulgas ka transpordis. Peosõitude teenus on loodud neile, kes soovivad lisada oma sündmusele veelgi glamuuri, saabudes sündmuspaika mugavalt ja stiilselt. Ei ole midagi võrdväärset tundele, kui saabuda olulisele sündmusele kvaliteetses ja elegantses sõidukis.

Kuid peosõit ei pea olema ainult transpordiks sündmuskohale. Miks mitte korraldada sõpradele või perekonnale meeldejääv lõbusõit linna peal? Sellised hetked jäävad pikaks ajaks meelde ja muudavad iga sündmuse eriliseks. Ükskõik, mis on põhjus – oluline on nautida sõitu ja hetke.

luksusauto rent
transfeer

Transfeer

Elame kiirel ajastul, kus tihti peab liikuma erinevate punktide vahel, olgu see töö, puhkus või mõni muu kohustus. Just sellisteks olukordadeks on transfeeriteenus – see tagab sujuva ja muretu transportimise, olgu sihtpunktiks lennujaam, sadam, bussi- või raudteejaam. Eriti mugav on see neile, kes reisivad tihti ja hindavad oma aega.

Kuid transfeeri teenust saab kasutada ka muudel põhjustel. Kas olete mõelnud sellele, et vahemaade ületamisel linnade vahel, kui ise ei taha või ei saa olla roolis, võib keegi teine teid turvaliselt ja mugavalt sihtkohta viia? See on ideaalne neile, kes peavad sõidu ajal keskenduma tööle, lõõgastuma või lihtsalt nautima teekonda. Võtke aeg maha, nautige vaadet läbi akna ja usaldage end professionaalse juhi hoolde.

Korduma kippuvad küsimused​

Huvi korral võta lihtsalt ühendust kas telefoni või e-posti teel. Lepime detailides kokku. Tasuda saab nii arve alusel ülekandega, kui ka sularahas enne või vahetult pärast sõitu. Suuremate tellimuste puhul rakendub 50% ettemaks.

Omalt poolt pakun soovi korral valgete lintide lisamist auto küljepeeglitele lisatasuta. Vajadusel saab auto kaunistada Sinu poolt valitud teenusepakkuja juures temapoolse lisatasu eest.

Ikka saab. Võta ühendust ja jõuame kokkuleppele.

etET
Scroll to Top